HARMONOGRAM PRACY LEKARZY w SPZOZ W ZELOWIE

 

 

GABINET

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

PEDIATRZY

GROSSMAN- GRACZYK IWONA

20/17

SPECJALISTA PEDIATRII, SPECJALISTA NEONATOLOGII, SPECJALISTA MED. RODZINNEJ

 

09.00-14.00

09.00-14.00

 

 

GRZEGORCZYK KLAUDIUSZ

20/17

SPECJALISTA PEDIATRII, SPECJALISTA ALERGOLOGII

13.00-18.00

 

 

09.00-15.00

 

KAROLCZYK IZABELA

20

SPECJALISTA PEDIATRII

 

 

15.00-18.00

 

 

KŁOS MARTA

20

SPECJALISTA PEDIATRII

08.30-13.30

08.30-13.30

08.30-13.30

08.30-13.30

08.30-13.30

KUCHARSKA PAULINA

20

SPCJALISTA PEDIATRII

 

15.00-18.00 

 

 

09.00-14.00

ŁUCZYŃSKA DANUTA

17

PEDIATRA

08.00-13.00

15.00-18.00

 

 

 

                                                                         

                                                 LEKARZE POZ

 

ALIYEH GHASAN

W

SPECJALISTA MED. RODZINNEJ

11.00-18.00

08.00-15.00

11.00-18.00

08.00-15.00

08.00-15.00

BADZIAK-RZEPKOWSKA AGNIESZKA

23

SPECJALISTA KARDIOLOGII

     

08.00-13.00

 

CZERNIAK JADWIGA

27

LEKARZ CH. WEWNĘTRZNYCH

 

12.00-18.00

12.00-18.00

 

 

DZIUBA-PIK ANNA

32

SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH

11.00-18.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

DZIUBA- TUSZYŃSKA EWA

27

DR N. MED., SPECJALISTA CH. WEWNĘTRZNYCH, SPECJALISTA KARDIOLOGII

13.00-18.00

 

 

 

14.00-18.00

LEWANDOWSKA MAŁGORZATA

21

SPECJALISTA CH. WEWNĘTRZNYCH

 

 

 

09.00-13.00 

 

OLSZEWSKA ANITA

28

SPECJALISTA MED. RODZINNEJ

13.00-18.00

 

08.00-13.00

 

13.00-18.00

ORŁOWSKI BARTOSZ

29

DR N. MED.,SPECJALISTA CH. WEWNĘTRZNYCH, SPECJALISTA KARDIOLOGII

08.00-15.00

 

 

 

 

STRUGAŁA GABRIELA

22

LEKARZ OTOLARYNGOLOG, LEKARZ POZ

08.00-15.00

08.00-15.00

14.00-18.00

08.00-15.00

08.00-12.00

KOMAR TOMASZ

21

SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH

15.00-18.00

08.00-11.00

 

 

08.00-11.00 

ZOCHNIAK-PEŁKA JUSTYNA

29

SPECJALISTA CH. WEWNĘTRZNYCH,

SPECJALISTA DIABETOLOGII

08.00-15.00

11.00-18.00

08.00-15.00

08.00-14.00

08.00-15.00

KĘPA AGATA 

 

 21

LEKARZ MEDYCYNY

 

 11.00-15.00

   

 

 

 

HARMONOGRAM PRACY LEKARZY SPECJALISTÓW

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

LEKARZE SPECJALIŚCI PRZYJMUJĄCY W RAMACH POZ

ŁUCARZ WOJCIECH

SPECJALISTA ORTOPEDII, MED. SPORTOWEJ

 

 

15.30-16.30

 

 

PLECIŃSKI PIOTR

SPECJALISTA ORTOPEDII

 

 

15.30.-18.00

 

 

BITTNER-CZAPIŃSKA ELŻBIETA

DR N. MED., SPECJALISTA REHABILITACJI MEDYCZNEJ

11.30-13.00

 

 

 

 

WALCZAK ELŻBIETA

SPECJALISTA REHABILITACJI MEDYCZNEJ

16.30-18.00

 

 

 

 

 

GALICKI MICHAŁ

SPECJALISTA CHIRURGII OGÓLNEJ,
SPECJALISTA CHIRURGII ONKOLOGICZNEJ

 

 

 

10.30-12.30 

 

KACZMAREK JAKUB

SPECJALISTA UROLOGII, DIAGNOSTA USG

 

 

15.00-18.00

 

 

PUKACZEWSKA - WOIŃSKA ANETA

SPECJALISTA CH. WEWNĘTRZNYCH, SPECJALISTA NEFROLOGII

 

 

15.00-18.00

 

 

ROGOZIŃSKI MAREK

SPECJALISTA CH. WEWNĘTRZNYCH, DIAGNOSTA USG

 

 

 

 

16.00-18.00

JEDLIŃSKA JOANNA

SPECJALISTA NEUROLOGII

 

 

 

15.00-18.00

 

MATRAS ZDZISŁAW

SPECJALISTA NEUROLOGII

08.00-10.00

 

15.00-18.00

 

 

ZAWISZA MAŁGORZATA

SPECJALISTA PSYCHIATRII, SPECJALISTA ANESTEZJOLOGII, SPECJALISTA MED.PRACY

09.00-13.00

 

14.00-18.00

16.00-18.00

 

GMEREK SYLWESTER

SPECJALISTA MED.RODZINNEJ, SPECJALISTA MED. PRACY

 

09.00-11.00

 

 

 

KUBIAK-BERLIŃSKA WIOLETTA

SPECJALISTA MED. RODZINNEJ, SPECJALISTA MED. PRACY

I, III M-CA

15.00-17.00

 

 

 

 

BEDNARSKI PRZEMYSŁAW

SPECJALISTA OKULISTYKI
(MED. PRACY)

 

 

14.30-16.30

 

 

WIKTOR LEBIECKI

SPECJALISTA OKULISTYKI
(MED. PRACY)

 

 

 

15.00-18.00

 

ZAŁÓG-DĄBROWSKA ELŻBIETA

SPECJALISTA CH. WEWNĘTRZNYCH, SPECJALISTA ENDOKRYNOLOGII

 

17.00-18.00

 

 

 

 

PORADNIA GINEKOLOGICZNA

PIĘTA – DOLIŃSKA AGNIESZKA

DR N. MED., SPECJALISTA GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA, SPECJALISTA PERINATOLOGII

 

 

 

 

10.30-14.00

MACIEJCZYK TOMASZ

SPECJALISTA GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA, DIAGNOSTA USG

 

 

09.00-13.00

 

 

GNIEWASZEWSKI ROBERT

LEKARZ GINEGOLOG-POŁOŻNIK, DIAGNOSTYKA USG 

(W ARAMCH POZ)

14.30-18.00

 

 

14.00-18.00

 

 

FIZJOTERAPIA

CERANOWICZ KATARZYNA

SPECJALISTA FIZJOTERAPII

CZYNNA W GODZINACH

08.00-19.30

BOROŃ MARIA

MGR FIZJOTERAPII

SOBCZAK KAROLINA

MGR FIZJOTERAPII

PAWEŁOSZEK KAROLINA

MGR FIZJOTERPAII

RADZISZEWSKA ANNA

MGR FIZJOTERAPII

MARKWART KRZYSZTOF

MGR FIZJOTERAPII

 

 

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ZELOWIE

UL. ŻEROMSKIEGO 21 97-425 ZELÓW adres e-mail: spzoz_zelow@interia.pl

PRZYCHODNIA W ZELOWIE TEL. 44 634 12 65; 44 634 11 20

PRZYCHODNIA W WYGIEŁZOWIE TEL. 44 634 14 22